Вже в третє у Переяславі

Вже в третє, на Переяславській землі пройде Всеукраїнський фестиваль авторської творчості «Славен Град». Кожного року він проводиться на свято Івана Купала, тобто 6-7-8 липня.

Все більше партнерів приєднується до фестивалю, щоб зробити його якомога яскравішим і різноманітним.

У цьому році на учасників фестивалю чекають не тільки виконання авторських творів (музики, віршів, пісень) а й театральна вистава, ярмарок, виступ більшого в Україні хору журналістів.

Засновники фестивалю всеукраїнська громадська організація «Духовні скарби України» запрошують усіх бажаючих до Переяслава-Хмельницького відсвяткувати з нами «Івана Купала» та зануритися в феєрію Фестивалю авторської творчості.

Також, у рамках всеукраїнського фестивалю «Славен Град» пройде Фестиваль дитячої творчості «ЛяМіТошка»

Фішкою сьогоденного фестивалю буде Найвеликий хор журналістів України – 100 осіб з фіксацією рекорду у Книгу рекордів України.

Усі гості зможуть ознайомитись з автентичною історією Переяславщини, працюватимуть екскурсійні маршрути.

Якщо Ви вільний турист просто приїздіть 6 липня 2018 року і залишайтесь на три дні а то і більше відпочити у колі нових друзів у наметовому містечку.

Якщо вам потрібне розміщення на нічліг, зробіть заявку за посиланням, https://goo.gl/forms/vS76IcIFcr8HhfT62  і ми  Вам передзвонимо.

Ну і наші творчі особистості, Вам потрібно сповістити нас про бажання прийняти участь будь яким зручним для вас способом, але не пізніше 20 червня 2018 року https://goo.gl/forms/vS76IcIFcr8HhfT62

За питаннями звертайтесь:
063.754.19.58, 066.361.44.22 – Яценко Світлана
e-mail: skarb.org.ua@gmail.com

 

Author: skarb

Залишити відповідь